Koordynator/ Koordynatorka biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad zapewnieniem sprawnego funkcjonowania biura,
  • ewidencja i rozliczanie faktur,
  • zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów (przygotowywanie korespondencji wychodzącej, rejestrowanie korespondencji przychodzącej, przekazywanie dokumentów),
  • obsługa gości i spotkań biznesowych,
  • opieka i bieżąca kontrola stanu technicznego biura, koordynacja ewentualnych napraw/ remontów,
  • współpraca z firmami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie administracyjno-organizacyjnym (m.in. serwis sprzątający, kurierzy, zaopatrzenie),
  • wsparcie działów wewnętrznych firmy, dbanie o komunikację z naszymi współpracownikami, odpowiadanie na ich zapytania i prośby,
  • zapewnienie innego wsparcia administracyjnego i wspieranie dodatkowych projektów, gdy jest to konieczne,
  • zarządzanie wynajmem sal konferencyjnych na przestrzeni biura.
Wymagania:
  • wysoko rozwinięte umiejętności: koordynowania, planowania i organizacji,
  • samodzielność w działaniu,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra komunikacja interpersonalna oraz nastawienie na budowanie dobrych relacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na nowe technologie w zakresie komunikacji, zarządzania informacją, zarządzania biurem,
  • wykształcenie minimum średnie.
Oferujemy:
  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport i inne).
Informacje o firmie
Olivia Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Aktualizacja: 23.06.2023