Koordynator / koordynatorka ds. Sprzedaży - Gdańsk Oliwa

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
  • współtworzenie i koordynowanie pracy zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;
  • dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie;
  • monitorowanie osiąganych wyników sprzedaży;
  • koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu.
Wymagania:
  • lubisz pracę z klientami i potrafisz realizować ich potrzeby;
  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;
  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz;
  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;
  • lubisz działać zespołowo;
  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;
  • umiesz szybko podejmować decyzje;
  • masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą;
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołami.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • premię kwartalną, która maksymalnie może wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować;
  • udział w wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;
  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;
  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;
  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami (w 2021 roku przeznaczyliśmy na szkolenia pracowników ponad 5,5 miliona złotych w całej organizacji!);
  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor) bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;
  • platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;
  • platformę benefitów Worksmile (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;
  • smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;
  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;
  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;
  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;
  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY W LEROY MERLIN DBA O SPRAWNĄ PRACĘ ZESPOŁU DORADCÓW KLIENTA.