Koordynator / Koordynatorka ds. zamówień

Ogłoszenie maxi
Gdańsk Garnizon
Karola Szymanowskiego 12U/5
Koordynator / Koordynatorka ds. zamówień Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Główne zadania na stanowisku:
  • Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych mebli kuchennych, łazienkowych, garderób oraz innych rodzajów zabudowy meblowej
  • Analiza i sprawdzenie zgodności otrzymywanej dokumentacji projektowej i proponowanie rozwiązań technologicznych
  • Przygotowywanie rysunków wykonawczych/produkcyjnych mebli na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie projektu do rozkroju
  • Współpraca z projektantem w zakresie opracowania niezbędnej dokumentacji technologicznej dla monterów mebli,
  • Zamówienia komponentów meblowych
  • Koordynacja i nadzór nad projektem, rozwiązywanie bieżących problemów, nadzór nad montażem mebli,
  • Koordynacja zleceń reklamacyjnych w związku z zarządzanym projektem
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność planowania i samodzielnej organizacji pracy,
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Odpowiedzialność i dynamiczne podejście do wykonywanej pracy,
  • Znajomość technologii produkcji mebli na wymiar,
  • Wiedza z zakresu projektowania i montażu mebli na wymiar
  • Znajomość materiałów meblarskich
  • Konieczna znajomość programu PRO100 lub podobnego
  • Mile widziana znajomość programu Corpus
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie umiejętności interpersonalne
  • Pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Laptop, telefon, programy do projektowania i składania zamówień
  • Zdobywanie doświadczenia w oparciu o współpracę z projektantami i podwykonawcami
  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
  • Pracę przy ciekawych realizacjach
Informacje o firmie
Altre Kuchnie to kompleksowa sprzedaż i realizacja zabudów meblowych do każdego pomieszczenia. Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej kuchni, ciekawej łazience i dobrze zaprojektowanej szafie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Altre Kuchnie

k...@altre.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres

Profil pracodawcy

Altre Kuchnie to kompleksowa sprzedaż i realizacja zabudów meblowych do każdego pomieszczenia. Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej kuchni, ciekawej łazience i dobrze...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności