Koordynator(ka) projektów społecznych | Praca Gdańsk

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Eventy,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy

Poszukujemy osoby która dołączy do zespołu Fundacji RC jako Koordynator(ka) Projektów.

Szukamy osoby, która:
  • ma doświadczenie w koordynacji projektów/programów/działań społecznych;
  • ma doświadczenie zawodowe w organizacjach pozarządowych;
  • ma doświadczenie we współpracy z przedstawicielami instytucji publicznych;
  • jest samodzielna w działaniu, potrafią dobrze organizować pracę swoją i innych osób, nie mają trudności z realizacją równolegle kilku zadań;
  • chce rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie organizacji pozarządowych i umiejętności organizacyjne;
  • umie i lubi pracować z ludźmi;
  • odnajduje się w pracy dynamicznej, w której dużo się dzieje;
  • potrafi obsługiwać podstawowe programy wykorzystywane w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint).

Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość organizacji pozarządowych w Gdańsku i na Pomorzu;
  • znajomość tematyki pozyskiwania funduszy na działania społeczne;
  • doświadczenie we współpracy z biznesem i/lub w biznesie.

Obowiązki:
  • koordynacja projektu społecznego – całościowe czuwanie nad realizacją przewidzianych w nim zadań, prace organizacyjne i zarządzanie pracą wykonawców działań;
  • organizacja działań na rzecz społeczności lokalnych, rozwój społeczności lokalnych w oparciu o animację społeczną
  • dbałość o przestrzeganie wymogów formalnych w projekcie;
  • kontakt i budowanie relacji z instytucjami (biznes, samorząd);

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub o pracę w wymiarze od 1/2 do 1 etatu;
  • pracę stacjonarną w Gdańsku z doświadczonym zespołem Fundacji;
  • wiele możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności – udział w szkoleniach dla reprezentantów organizacji pozarządowych, udział w szkoleniach wewnętrznych, rozwój poprzez współpracę z osobami z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych;
  • możliwość reprezentowania organizacji na zewnątrz (spotkania miejskie, z partnerami, organizacjami, członkostwo w radach, ciałach doradczych, grupach);
  • możliwość budowania swojego wizerunku w roli eksperta/ekspertki (prowadzenie szkoleń, udział w spotkaniach konsultacyjnych, konferencjach itp.);
  • możliwość realizowania własnych pomysłów na działania w przestrzeniach Fundacji (o ile nie są sprzeczne z celami Fundacji).

Osoby zainteresowane pracą w Fundacji RC prosimy o przesłanie CV i co najmniej kilku zdań uzasadnienia swojej kandydatury na adres  [ukryte]
W tytule maila prosimy napisać: „Koordynator(ka) Projektów”.

Informacje dodatkowe:
  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami
  • O nas: fundacjarc.org.pl
  • Poznaj nasz zespół: fundacjarc.org.pl/poznaj-nasz-zespol/
Informacje o firmie
Fundacja RC to zespół entuzjastów, który wymyśla i realizuje szereg działań służących wzmocnieniu organizacji pozarządowych. Regularnie prowadzimy ponad 20 projektów. Zajmujemy się zwiększaniem wiedzy na temat animacji społecznej, partycypacji, rzecznictwa, ekonomii społecznej i integracji międzykulturowej.

Aktualizacja: 15.07.2024