Ogłoszenie nieaktualne

Kosmetolog

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Zatrudnię studentkę lub osobę posiadającą własną działalność gospodarczą do małego Salonu Urody, który mieści się przy ul. Świętokrzyskiej 21 w Gdańsku.
Ilość dni i godzin pracy do ustalenia (ok. pół etatu).

Zakres obowiązków:
- obsługa Klienta, kasy fiskalnej i terminala,
- wykonywanie zabiegów oczyszczania wodorowego, kriolipolizy, depilacji laserowej, EMS, VelaShape Sculptor, liposukcji kawitacyjnej, itp.
- dobieranie odpowiednich zabiegów i produktów dla skór problematycznych,
- wykonywanie mezoterapii mikroigłowej.

Szukam osoby odpowiedzialnej, samodzielnej i dokładnej.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy:  [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.