Kosmetolog w Garden Clinic

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kim jesteśmy?
Garden Clinic to holistyczne centrum zdrowia, które powstało z pasji do zdrowego stylu życia. Tworzymy miejsce, w którym nasi klienci mogą kompleksowo zadbać o siebie w obszarach medycyny, kosmetologii, zajęć fitness oraz zdrowego odżywiania. Dajemy naszym klientom możliwość korzystania z pomocy specjalistów (m.in. lekarzy wielu specjalizacji, fizjoterapeutów, kosmetologów, trenerów personalnych, dietetyków i psychologów) w jednym, profesjonalnie zaaranżowanym, miejscu.

Twój zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych lub regeneracyjnych, zgodnie z oczekiwaniami klientów;
  • wykonywanie diagnostyki stanu skóry i profesjonalne kwalifikowanie klienta do zabiegów, tworzenie beaty-planów i opieki długoterminowej;
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientami Garden Clinic;
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta na najwyższym poziomie;
  • udzielanie informacji o oferowanych usługach, aktualnych promocjach oraz nowościach;
  • budowanie stałej relacji z klientem;
  • dbanie o wizerunek własny oraz wizerunek placówki, współpraca z wewnętrznym zespołem specjalistów;
  • obsługa platform rezerwacyjnych, m.in. Booksy.

Nasze oczekiwania:
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kosmetologa w prywatnej placówce medycznej / gabinecie kosmetologii / gabinecie medycyny estetycznej;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na specjalistycznych urządzeniach HI-Tech;
  • Umiejętność budowania relacji z klientem w standardzie placówki premium;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Odpowiedzialność za najwyższe standardy higieny i czystości;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy
  • Wyjątkową możliwość rozwoju - będziesz częścią zespołu w miejscu, gdzie kreatywność i innowacje są na porządku dziennym;
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie - zespół Garden Clinic to nie tylko niesamowici specjaliści, ale również pomocni i życzliwi współpracownicy;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a współtworzeniem i rozwijaniem z nami Garden Clinic, to wyślij swoje CV wraz z kilkoma zdaniami o sobie na adres e-mail: [ukryte]
Informacje o firmie