Ogłoszenie nieaktualne

Kosmetolog/Kosmetyczka

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy do istniejącego salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Beauty Spot. kosmetologa z doświadczeniem.

Twój zakres obowiązków:
  • zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetologii/medycyny estetycznej
  • wykonywanie zabiegów podstawowej kosmetyki pielęgnacyjnej
  • wykonywanie zabiegów relaksacyjnych i rytualnych SPA w tym masaż
  • dbanie o czystość salonu oraz dezynfekcja i sterylizacja
  • aktywna praca i kontakt z klientem salonu w tym social media
  • sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru
  • prowadzenie dokumentacji klientów
  • dbanie o utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • przeprowadzenie konsultacji w celu ustalenia indywidualnego planu zabiegowego
Nasze wymagania:
  • ukończonej szkoły o profilu kierunkowym/doświadczenie na stanowisku kosmetologa
  • gotowości do wszechstronnego świadczenia usług kosmetycznych i SPA
  • bardzo dobrej komunikatywności oraz pracy w zespole
  • kreatywności i umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji
  • pogodnego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta
  • dyspozycyjności w szerokim zakresie godzin pracy
  • umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów
  • ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy kosmetologa
  • wysoka dbałość o szczegóły i precyzja
  • umiejętności interpersonalne i sprzedażowe (dotyczy zabiegów)
  • sumienność i wysoka kultura osobista
  • empatia i opiekuńcze podejście do klienta
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy
  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zgrany zespół oraz przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aktualizacja: 11.01.2024