Ogłoszenie nieaktualne

Kosmetolog/kosmetyczka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Instytut Yasumi poszukuje kosmetologa/kosmetyczki.

Wymagania:
  • ukończona szkoła o profilu kierunkowym + dodatkowe kursy mile widziane
  • znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra komunikatywność i praca w zespole
  • kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność wykonywania manicure oraz pedicure
  • doświadczenie w zawodzie kosmetologa min. 3 miesiące

Obowiązki:
  • profesjonalna kosmetyka twarzy i ciała
  • praca na nowoczesnych urządzeniach i aparaturach kosmetologicznych
  • dodatkowy atut - umiejętność wykonania masaży poparte ukończonymi kursami

Oferujemy:
  • Pracę w gabinecie należącym do renomowanej sieci marki Yasumi
  • Kilkudniowe szkolenie w centrum szkoleniowym Yasumi
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie (także prowizja)

Opis dodatkowy

Oferty w formie elektronicznej, tj.: CV ze zdjęciem prosimy kierować na email [ukryte]
Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2024