Kosztorysant Szkód Komunikacyjnych

Ogłoszenie podstawowe
Pępowo
Gdańska 62
Kosztorysant Szkód Komunikacyjnych Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Sporządzanie kalkulacji technicznych w systemach eksperckich (Audatex, Info-Ekspert, Eurotax, DAT).
  • Uzgadnianie i zatwierdzanie zakresu wykonanych kosztorysów w Towarzystwach Ubezpieczeniowych
  • Współpraca z przedstawicielami Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej i fotograficznej
  • Współpraca z Doradcą, nadzorem Warsztatu w celu optymalizacji czasu oraz kosztów naprawy
  • Rozpatrywanie odwołań związanych z techniczną likwidacją szkód w pojazdach, ścisła współpraca z Działem Windykacji.
  • Przekazywanie pojazdu do naprawy

Nasze wymagania:

·  Min. 2 letnie doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z kosztorysowaniem szkód komunikacyjnych
·    Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie mechaniczne)
·    Praktyczna wiedza z zakresu budowy samochodów
·    Znajomość systemów kosztorysowania szkód komunikacyjnych
·    Dokładność i systematyczność w działaniu
·    Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Oferujemy:
  • Współpracę od zaraz lub możemy zaczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • System szkoleń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Miras Sp. z o.o. NIP 5891931316 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 03.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Grupa Makurat

h...@autom... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Pępowo
Gdańska 62
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności