Kowale! Pracownik Magazynu

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Kowale Kowale! Pracownik Magazynu Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER - sortowanie przesyłek kurierskich

Lokalizacja: Gdańsk (dz. Kowale), woj. pomorskie
Wymiar: zlecenie od poniedziałku do piątku
Stawka: 29 - 30,50 zł/h brutto

Oferujemy:
  • współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-10:00 lub 15:00-20:00,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 29 - 30,50 zł/h brutto + premia,
  • dodatek w wysokości 52,5 zł brutto za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres 17.06.2024 r. -22.09.2024r.);
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firmą będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.
Zadania:
  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości w magazynie.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu  lub kontakt pod numerem 574575... Wyświetl numer .

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)

Aktualizacja: 20.06.2024