Księgowa do biura Rachunkowego

Ogłoszenie podstawowe
Sopot Księgowa do biura Rachunkowego Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych do KPiR i KH wg obowiązujących w biurze standardów,
  • nadzór nad kompletnością dostarczonej dokumentacji,
  • uzgadnianie, analiza, weryfikacja zapisów księgowych,
  • udział w procesach zamknięcia miesiąca/roku,
  • sporządzanie i wysyłanie rozliczeń podatkowych CIT, PIT i VAT
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • kontakt z urzędami i klientami,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS; NBP,
  • przygotowanie płatności w systemach bankowych,
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  – co najmniej 2 lata,
  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie podatku VAT, PDOF, CIT
  • znajomość programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel i Word), programów Enova, Symfonia Finanse i Księgowość, Saldeo, FAKT
  • umiejętność współpracy, komunikatywność, odpowiedzialność i rzetelność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów
  • chęć rozwoju,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, ubezpieczenie, opiekę medyczną,
  • przyjazną atmosferę pracy,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli
Informacje o firmie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe Agata Wyszyńska sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Rachunkowe Agata Wyszyńska sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Aleja Niepodległości 809A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 28.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Dorota Gawrońska

058550... Wyświetl numer
d...@wyszy... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot
Wyświetl numer