Księgowa ds. opłat eksploatacyjnych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Dokonywanie naliczeń wymiarów opłat dla lokatorów zgodnie z uchwałami Zarządu i Rady Nadzorczej MSM,
  • Wprowadzanie zmian dotyczących lokatorów lokali mieszkalnych, garaży oraz lokali usługowych na podstawie aktów notarialnych,
  • Dokonywanie zmian w opłatach eksploatacyjnych i każdorazowo sporządzanie nowych wymiarów opłat
  • Wystawianie faktur dla lokali użytkowych i developerów.
  • Koordynacja prac w ramach Internetowej Obsługi Kontrahenta dla lokali własnych.
  • Analiza oraz uzgadnianie i rozliczanie kartotek finansowych lokatorów lokali mieszkalnych, garaży oraz lokali usługowych,
  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku oraz w badaniu Sprawozdania Finansowego,
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Prowadzenie windykacji dotyczących zasobów
  • Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność,
  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w działaniu,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Sacer DOM5.

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (DZ.U.UE.L.2016.119.1.) w drodze korespondencji pisemnej, e-mail oraz kontaktu telefonicznego.

Aktualizacja: 11.03.2024