Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 7600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Sonnari - to rozwijająca się firma, która powstała w oparciu o najważniejsze potrzeby Klientów. Proponujemy profesjonalną księgowość, wysoką jakość, bezpieczeństwo, poufność i terminowość świadczonych usług.

Nasz Klient zajmuje się rozwojem własnego biznesu – my dbamy o jego bezpieczeństwo w zakresie podatków i księgowości.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Księgowej / Księgowego.

Twój zakres obowiązków:
  • Wprowadzenie i księgowanie faktur kosztowych i zakupowych (krajowych i zagranicznych);
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych;
  • Ewidencja środków trwałych i WNiP;
  • Generowanie i księgowanie RMK, RMP, PK;
  • Księgowanie list płac;
  • Sprawdzanie rejestrów VAT;
  • Pomoc w sporządzeniu deklaracji podatkowych (CIT, VAT) oraz SF.
Nasze wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe);
  • Mile widziana praktyczna znajomość programu Comarch Optima;
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i podatkowych oraz zagadnień księgowych;
  • Wysokie zdolności analityczne, rzetelność, systematyczność, terminowość.
To oferujemy:
  • Stabilne wynagrodzenie plus premie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Kartę MultiSport;
  • Atrakcyjną lokalizację pracy oraz nowoczesne biuro;
  • Szkolenie wstępne i wsparcie naszych najlepszych pracowników;
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji.
Aplikuj już teraz, poszukujemy właśnie Ciebie!
CV zachęcamy przesyłać drogą elektroniczną.
Każda aplikacja będzie rozpatrzona i przeanalizowana przez nasz dział Personalny, po czym będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.
Właśnie Ty możesz być kolejnym wymarzonym specjalistą!

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SONNARI sp. z o.o. z siedzibą w: Gnilna 2/23, 80-847 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: cv@sonnari.pl.

Aktualizacja: 11.03.2024