Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Stanowisko:  Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy:  Gdańsk

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, umowę o pracę,
- wsparcie i przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu,
- pracę w energicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia tematyczne,
Wymagania:
- praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, w tym podatku VAT,
- zaangażowanie w pracę i powierzone obowiązki ,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
Obowiązki:
- obsługa księgowo-rozliczeniowa Wspólnot Mieszkaniowych;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres mailowy:  biuro@pgzn.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGZN Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przekazanych dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie RODO).