Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie mini

Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najchętniej w innej firmie z branży produkcyjnej
  • znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności programu Excel)
  • dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne; dokładność
  • komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

Zakres obowiązków:

  • księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych, faktur, delegacji pracowniczych, list płac i innych dokumentów księgowych
  • kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • kontrola i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami oraz pracownikami
  • uzgadnianie rejestrów VAT, uzgadnianie sald
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie raportów i zestawień

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji i udziału w projektach obejmujących zasięgiem wiele obszarów firmy
  • bonus świąteczny z ZFŚS
  • dostęp do kortów tenisowych ze zniżką pracowniczą

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Lokalizacja

Adres
Słupsk, ul. Europejska 10

Ogłoszenie z portalu

praca.pl