Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zadania:
  • Kontrola i weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich ewidencjonowanie,
  • Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych (uzgadnianie kont, rozrachunków, potwierdzenia sald)
  • Obsługa bankowości elektronicznej
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Obsługa księgowa spółek w Grupie
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych
  • Udział w przygotowaniu raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Inne prace zlecone przez Główną Księgową.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (finanse/rachunkowość),
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Handel, Symfonia Środki Trwałe, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Dokładność, terminowość, rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne i adekwatne do umiejętności warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dużą samodzielność pracy,
  • Miłą i partnerską atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietów medycznych.
Informacje o firmie
Grupa Kapitałowa WAMA od lat z powodzeniem działa w Szwecji i Polsce zapewniając kompleksową obsługę w zakresie projektowania i wykonawstwa (design&build). Specjalizujemy się w budownictwie prefabrykowanym oraz tradycyjnym, jesteśmy generalnym wykonawcą, posiadamy własne biuro architektoniczne i konstrukcyjne, zakład prefabrykacji oraz ekipy montażowe i wykonawcze z zakresu konstrukcji.
Zdobyliśmy zaufanie największych firm, z sukcesem współpracując przy realizacji wymagających projektów, takich jak budynki mieszkalne, akademiki, hotele czy garaże wielopoziomowe (więcej na: www.wama-polska.pl)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Qubico Sp. z o.o. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)." Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).