Ksiegowa

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia Śródmieście
Władysława IV 28
Ksiegowa Umowa o pracę
obserwuj

Ksiegowa

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6117
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków :

weryfikacja poprawności prowadzenia ewidencji księgowej faktur sprzedaży i zakupu
Rozliczenie kosztów kontraktów długoterminowych
Bieżąca analiza i wycena rozrachunków oraz rachunków bankowych
Prowadzenie ewidencji rozliczeń międzyokresowych
Rozliczanie i uzgadnianie kosztów
Sporządzanie rejestrów i deklaracji VAT
Sporządzanie sprawozdań dla potrzeb GUS
Współpraca z biegłym rewidentem i przygotowywanie materiałów na potrzeby audytów
Zabezpieczenie i archiwizacja dokumentów
Kontrola formalno-rachunkowa faktur

Wymagania :

Wyższe wykształcenie z zakresu księgowości / finansów
Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w firmie realizującej projekty mile wiedziane)
Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz przepisów podatkowych
Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
Informacje o firmie
Best Concept powstało dla małych i średnich firm. Dla naszych Klientów świadczymy usługi księgowe i podatkowe. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów. Oferujemy profesjonalną współpracę i wysoką jakość usług. Podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację księgową w zarządzaniu.

Aktualizacja: 05.06.2024