Księgowa

Ogłoszenie podstawowe

Księgowa

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Wymagania:
Ogólna wiedza z zakresu podatków ( PDOF, PDOP, VAT)
Mile widziana praktyczna znajomość programów: Symfonia, Mieszczanin, Exel
Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia)
Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
Główne zadania związane będą z pomocą przy prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi, m.in:
Dekretacją dokumentów księgowych
Wprowadzaniem dokumentów do systemu księgowego
Księgowanie wyciągów bankowych
Księgowanie list płac, umowy zlecenie.
Archiwizacja dokumentów

Oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę, lub umowy zlecenia
Możliwość rozwoju zawodowego,
Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

Informacje o firmie
ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE CV ORAZ LISTU MOTYWACYJNEGO NA ADRES b...@wp.pl Wyświetl e-mail   Z DOPISKIEM W TYTULE WIADOMOŚCI KSIĘGOWOŚĆ ORAZ W CV PROSZĘ ZAMIEŚCIĆ INFORMACJĘ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Aktualizacja: 03.05.2024