Księgowa

Ogłoszenie podstawowe
Żukowo Księgowa Umowa o pracę
obserwuj

Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnię pracownika do biura rachunkowego na stanowisku księgowa.

Zakres obowiązków:
· Wprowadzanie oraz dekretowanie dokumentów (kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, weryfikacja wprowadzonych dokumentów).
· Dbanie o terminowe monitorowanie zobowiązań, uzgadnianie rozrachunków.
· Inne czynności związane z zamknięciem miesiąca, roku i bieżącymi potrzebami.
· Przygotowanie danych i raportów na potrzeby firmy.

Oczekiwania:
· Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość).
· Wymagane doświadczenie w księgowości min. 1 rok.
· Znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego.
· Znajomość pakietu MS Office / Excel / Word.
· Mile widziana znajomość oprogramowania Optima.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Barbara Klawikowska

691947... Wyświetl numer
b...@omega... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Żukowo
SMS
Wyświetl numer