Księgowa

Ogłoszenie premium
Gdansk Oliwa
Droszyńskiego 15
księgowa Umowa o pracę
obserwuj

Księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy min 2 lata (praca  w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem )
  • znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • podstawowa znajomość rozliczania podatku VAT i PIT
  • znajomość programu Insert  będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie i pracowitość
Obowiązki:
  • księgowanie dokumentów źródłowych w uproszczonej i pełnej  księgowości
  • rozliczanie KPiR oraz ewidencji przychodów (wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy oraz sporządzanie plików jpk VAT)
  • sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych PIT, ryczałt (możliwość przyuczenia)
  • kontakt z klientami biura, ZUS i US
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • praca w młodym zespole w miłej atmosferze
  • pakiet medyczny zależny od okresu zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
Informacje o firmie
BCS - Kompleksowa Obsługa Biznesu.
Jesteśmy Firmą rodzinną powstałą 13-08-1996 w Gdyni.
Od lat budujemy markę, która naszym klientom kojarzy się niezmiennie z takimi wartościami jak rzetelność i zaufanie. W oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie wspieramy naszych partnerów w zarządzaniu poprzez wartości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji .

Aktualizacja: 10.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

BCS Kompleksowa Obsługa Biznesu Marzena Gadomska

doradca@bcs-obslugabiznesu.pl

Lokalizacja

Adres