Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/kadrowa

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
9000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania
  • Wyższe wykształcenie w obszarze finansów (rachunkowość ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w Sp. z o.o.
  • Znajomość zagadnień podatkowych i przepisów ustawy o rachunkowości
  • Znajomość prowadzenia kadr (opcjonalnie)
To oferujemy
  • Zarobki wskazane w ogłoszeniu na poziomie 6,5-9 tysięcy netto w zależności od twoich umiejętności i doświadczenia
  • Ponadprzeciętne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Wszystkie narzędzia, których będziesz potrzebować, aby należycie wykonywać swoją pracę (np. komputer, telefon, oprogramowanie itd.),
  • Pomoc we wdrożeniu się do pracy - nie martw się, nie zostaniesz rzucony od razu na głęboką wodę. Zadbamy o to, aby Twój start u Nas był możliwie bezstresowy. Na początku poznasz Nasze bieżące Inwestycje oraz poznasz Naszych dostawców, podwykonawców, Inwestorów oraz ogólną specyfikę pracy w Naszej firmie. Stopniowo w miarę swoich możliwości będziesz przejmował kolejne obowiązki.
  • Liczne szkolenia, sam/a możesz brać udział w ich wyborze
 Twój zakres obowiązków
  • Księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg spółki z o.o.
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Sporządzanie sprawozdań rocznych, oraz bilansów
  • Prowadzenie kadr (opcjonalnie) dla 20-30 pracowników
  • Wykonywanie przelewów do naszych dostawców/podwykonawców
  • Przygotowywanie prognoz podatkowych
  • Szykowanie dokumentacji finansowych do przetargów publicznych oraz do
    dofinansowań
Informacje o firmie
Miło Nam, że masz zamiar zapoznać się z ofertą pracy w Husaria Development.
Jesteśmy firmą działającą na trójmiejskim rynku budowlanym specjalizującą się w przebudowach i budowach obiektów służby zdrowia. Obecnie dzięki świeżo pozyskanym zamówieniom jesteśmy w trakcie restrukturyzacji nastawionej na szeroko rozumiany rozwój oparty na poszukiwaniach ambitnej kadry administracyjnej. Nasz rozwój w ostatnich latach spowodował zmianę modelu zarządzania firmą, przez co niezbędne jest zatrudnienie osoby do prowadzenia ksiąg i kadr, żeby mieć z nią stały kontakt w obszarze biura firmy.

Aktualizacja: 11.05.2023