Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/kadrowa

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Samodzielna Księgowa/Kadrowa do biura rachunkowego
Do naszego biura w Gdyni poszukujmy pracownika na stanowisko Samodzielna Księgowa/Kadrowa
Wymagania:
 doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości - przynajmniej 3 lata
 bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych VAT, PIT, CIT
 dobra organizacja pracy własnej
 rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
 samodzielność , systematyczność, rzetelność
 bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
 znajomość programu SYMFONIA FK, COMARCH OPTIMA będzie dużym atutem
  znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
 preferowana praca stacjonarna - w biurze
Obowiązki:
 prowadzenie ksiąg podatkowych/ ksiąg handlowych
 samodzielne zamykanie miesięcy pod względem podatkowym i rachunkowym,
 sporządzanie deklaracji podatkowych: JPKv7, CIT oraz sprawozdań finansowych,
 kontrola, analiza i uzgadnianie kont księgowych,
 współpraca z klientami i urzędami,
 dbałość o wysoka jakość oraz terminowość świadczonych usług,
 inne bieżące zadania z zakresu księgowości, kadr i płac
Oferujemy:
 umowę o prace na czas określony/nieokreślony, lub inną preferowaną
 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
 udział w szkoleniach,
 przyjazną atmosferę w pracy,
CV zawierające opis doświadczenia zawodowego wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz preferowaną formą zatrudnienia i wymiar czasu pracy prosimy przesyłać elektronicznie na adres mailowy podany w ogłoszeniu.
Oferty nie zawierające informacji dodatkowych - wynagrodzenie, forma zatrudnienia , wymiar czasu pracy nie będą rozpatrywane.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej rekrutacji, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 16.08.2024