Ogłoszenie nieaktualne

Księgowa/Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Tworzymy Najszybszą Rodzinę Świata w sercu Trójmiasta.

Dołącz do nas jeśli chcesz łączyć pracę z pasją do motoryzacji.

Jeśli zaliczasz się do grupy entuzjastów, to już dziś otwieramy przed Tobą wyjątkową możliwość dołączenia do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy nowej osoby na stanowisku: Księgowa/Księgowy.

Twój nowy zakres obowiązków:
  • Dekretowanie oraz Księgowanie faktur zakupu, not, polis, awiz ubezpieczeniowych, opłat sądowych i skarbowych;
  • Rozliczanie i księgowanie zaliczek pracowników, krajowych i zagranicznych podróży służbowych;
  • Rozliczanie i księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych;
  • Wystawianie faktur sprzedaży;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych-dokumenty PT,LT,PK;
  • Kontrola rozrachunków, uzgadnianie kont kosztów i przychodów  z serwisu ora prac w toku na koniec miesiąca;
  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca, roku oraz przygotowanie dokumentacji do badania sprawozdania przez biegłego rewidenta;
  • Koordynowanie obiegu dokumentów ( przyjmowanie, segregacja, ewidencjonowanie i weryfikacja merytoryczna);
  • Przygotowanie danych do miesięcznych raportów , zestawień, analiz finansowych w zakresie powierzonych obowiązków;
  • Zadbanie o terminowość oraz jakość realizowanych zadań.
Nasze oczekiwania:
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość programu księgowego Symfonia;
  • Znajomość pakietu MS Office – w tym Excel (warunek konieczny);
  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu podatku VAT, PDOP, Ustawy o Rachunkowości;
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość;
  • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, kreatywność.
  • Znajomość raportowania w zakresie odpadów, KOBIZE, BDO;
  • Doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej.

W zamian, oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Szeroki zakres szkoleń podnoszących kwalifikacje;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Dodatkowe świadczenia finansowe;
  • Przyjazna, rodzinna atmosfera;
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Świętowanie Twoich urodzin!
Jeśli chciałabyś/chciałbyś rozpocząć swoją nową przygodę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym to wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV na adres „ [ukryte] ” z dopiskiem „Księgowa/Księgowy„.

Jeśli Twoje doświadczenie i umiejętności będą dla nas interesujące wówczas zaprosimy Cię na rozmowę.

Czekamy na Ciebie!

Informacje o firmie
Mercedes-Benz Witman to wielokrotnie nagradzany Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz oraz czołowy gracz na pomorskim rynku motoryzacyjnym.

Od 2019 roku staliśmy się AMG Brand Center Gdańsk, pozostając pierwszym na europejskim kontynencie salonem o tym statusie.

Od tej chwili sportowa marka Mercedes-AMG ma swój Dom.

Nasz zespół wyróżnia szeroki zakres kompetencji, prokliencka postawa i wiedza wynikająca z doświadczenia, którą każdego dnia wykorzystują na rzecz naszych klientów.

Stale powiększamy i rozwijamy się dlatego potrzebujemy również Ciebie.

W procesie rekrutacji szukamy ludzi ambitnych, dla których praca w motoryzacji jest nie tylko codziennym zajęciem ale również spełnieniem marzeń o pracy z wyjątkowymi autami.

Drogi Kandydacie/Kandydatko zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacyjnym. Pełną politykę znajdziesz pod tym linkiem: https://witman.pl/wp-content/uploads/2022/04/kl_inf_rekrutacja.pdf

Aktualizacja: 07.03.2024