Ogłoszenie nieaktualne

Ksiegowa/Księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • obsługa księgowa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością  z branży projektowej  (bez kadr i płac),
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • wprowadzanie dokumentów do płatności,
  • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna,
  • nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i innych)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, , banki, audytorzy),
  • przygotowanie zestawień, analiz, raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu.
Nasze wymagania
  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego,
  • doświadczenie i wiedza w zakresie sporządzania deklaracji: CIT, VAT oraz sprawozdań do GUS,
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • System szkoleń i konsultacji z ekspertami,
  • Program benefitów (karta Multisport, opieka zdrowotna, wydarzenia integracyjne),
  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji,
  • Otwartość na pomysły i inicjatywy pracowników.
Informacje o firmie
Industria to grupa spółek skupiająca specjalistów z obszaru architektury, technologii, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz urbanistów i projektantów branży drogowej. Specjalizujemy  się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej (w tym obiektów służby zdrowia), przemysłowych,  rafineryjnych, mieszkaniowych i biurowych. Istniejemy na rynku już od ponad 19 lat a w Naszym dorobku znajduje się ponad 600 projektów obejmujących wszystkie branże o  różnym stopniu skomplikowania. Obecnie Nasz zespół liczy ponad 200 inżynierów a Nasze biura znajdują się w 2 lokalizacjach w Polsce: Gdańsku oraz Łodzi.
 Opierając się na sprawdzonych rozwiązaniach i rzetelnej wiedzy technicznej firma wykorzystuje zaawansowane technologie informatyczne w zakresie projektowania obiektów. Narzędzia i filozofia jakimi się kierujemy przebiega w oparciu o projektowanie z udziałem Klienta, oraz technologiami zgodnymi ze Światowymi standardami XXI wieku (BIM, OZE, projektowanie zrównoważone). Zapewniamy kompleksową ofertę usług projektowych i doradztwa budowlanego w zakresie budownictwa lądowego. Opierając się na doświadczeniu, we wszystkich specjalnościach inżynierii budowlanej, jesteśmy dostępnym i właściwym partnerem, aby towarzyszyć inwestorom w całym procesie inwestycyjnym. Działamy z pasją, co w połączeniu z profesjonalną obsługą wpływa na zadowolenie Inwestorów.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz referencje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@ibg.gda.pl oraz biuro@ibg.gda.pl z dopiskiem Księgowy/Księgowa . Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).