Księgowy(-a) PTP

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: GBS0294

Zakres obowiązków
Dołączając do działu zobowiązań (Procure to Pay/ Accounts Payable) staniesz się częścią grupy Eltel, pracując zarówno z koleżankami i kolegami z kraju, jak i z jednostek w Finlandii, Norwegii, Szwecji, Danii czy Niemczech. Będziesz w codziennym kontakcie z naszymi zagranicznymi oddziałami, dlatego wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną. Jeśli znasz dodatkowo któryś z języków skandynawskich, będzie to dużym plusem.

Samodzielnie wybierasz miejsce swojej pracy – możesz pracować z domu lub z naszego nowoczesnego biura w centrum Gdańska, w biurowcu Tryton. Zakładamy jednak konieczność przyjazdu do biura raz w tygodniu, aby zachować równowagę pomiędzy relacjami on-line i „na żywo”.

W zespole Procure to Pay będziesz odpowiadać za relacje z klientami w zakresie poprawności dokumentów – od ich otrzymania do płatności. Główne obowiązki w dziale to procesowanie faktur, płatności oraz kontakt z naszymi dostawcami. PTP zajmuje się też zadaniami związanymi z końcem miesiąca (m.in. uzgodnieniami kont GL/AP, GR/IR) oraz międzyfirmowymi uzgodnieniami kont.

Wymagania
Szukamy osoby, która ma doświadczenie w pracy w księgowości, szczególnie w środowisku korporacyjnym, dobrze czuje się w codziennej pracy w MS Excel oraz systemach ERP i chciałyby rozwijać się w sektorze usług księgowych.

Najważniejsze  na tym stanowisku to:
  • wykształcenie kierunkowe (księgowość, finanse, ekonomia)
  • minimum rok doświadczenia w pracy w księgowości (zwłaszcza w sektorze SSC/BPO)
  • język angielski na poziomie B2 – warunek konieczny
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
  • dokładność i uważność na detale
  • inicjatywa, otwarta postawa, komunikatywność i pozytywne nastawienie - są dla nas niezbędne
Oferujemy
Dedykowanego „Buddy’ego”, który będzie czuwał nad Twoim wdrożeniem i sprawi że szybko poznasz tajniki pracy. Jeśli spodoba Ci się u nas, możesz rozwijać się na stanowisku specjalisty i starszego specjalisty.

Nasza firma to przede wszystkim:
  • płaska struktura organizacyjna i szybkie decyzje
  • międzynarodowe środowisko i korporacyjne, wysokie standardy pracy
  • transparentność i otwarta komunikacja
  • nordycka kultura pracy
Benefity
  • Praca zdalna lub z biura w centrum Gdańska
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • Gwarantowana podwyżka wynagrodzenia
  • Roczny bonus
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit
  • Budżet szkoleniowy
Informacje o firmie
Eltel Networks jest wiodącym dostawcą usług terenowych dla sieci energetycznych, dystrybucyjnych i komunikacyjnych.

Centrum Usług Wspólnych Eltel (GSS Gdańsk) jest częścią Eltel Networks Group. Centrum zostało założone w czerwcu 2016 roku. Od tego czasu niezmiennie rozwijamy się i doskonalimy oraz wspieramy rozwój środowiska wokół nas.

Nasze biuro w Gdańsku wspiera biura lokalne w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Niemczech w zakresie finansów oraz rozliczania wydatków i podróży służbowych. Księgowość jest jednym z głównych obszarów kompetencji naszego Centrum.
Pracownicy GSS to wysoce wykwalifikowani specjaliści wykonujący procesy z obszarów Należności (Order-to-Cash), Zobowiązań (Procure-to-Pay) oraz Księgi Głównej (Record-to-Report). Nasi pracownicy mają możliwość kształtowania środowiska pracy oraz aktywnego uczestnictwa w procesie podejmowania decyzji. Ich opinie oraz proaktywna postawa są przez nas wysoko cenione.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64949745
  • Data wyróżnienia: 05.08.2022
  • Data wprowadzenia: 05.08.2022
  • Aktualizacja: 17.08.2022