Księgowy / Księgowa od 5.000 do 8.000 brutto

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

SOFOS POLAND USŁUGI KSIĘGOWE

Jeżeli jesteś ambitną i zaangażowaną osobą i szukasz pracy w księgowości to ją znalazłeś !

Twoje podstawowe obowiązki
  • obsługa małych firm na KPIR oraz RYCZAŁT
  • księgowanie dokumentów
  • wprowadzanie wyciągów bankowych i ich rozliczanie
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • udział w analizowaniu miesięcznych wyników
  • kontakt z urzędami i klientami
Nasze wymagania
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy księgowego w biurze rachunkowym w tym min. 1 rok na samodzielnym stanowisku
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • wiedza z zakresu PIT, VAT
  • wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość programu COMARCH OPTIMA
Mile widziane
  • znajomość aplikacji SaldeoSmart
  • znajomość języka angielskiego lub innego obcego
Warunki zatrudnienia
  • Umowa o prace lub umowa zlecenie lub B2B
  • wynagrodzenie od 5 000 zł brutto do 8 000 zł brutto w zależności od ilości obsługiwanych klientów
  • system prowizyjny dający realny wpływ na wysokość osiąganych dochodów
  • nowoczesne biuro
Informacje o firmie

Jesteśmy częścią Grupy SOFOS POLAND oferującej usługi prawne, podatkowe, finansowe.

W swoich dokumentach aplikacyjnych nie zapomnij o klauzuli odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 05.03.2024