Księgowy ze znajomością kadr

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania niezbędne:
  • Wykształcenie wyższe (kadrowa, finanse i rachunkowość ze znajomością kadr);
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy;
  • Znajomość programu PŁATNIK;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac oraz księgowania list płac;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Office;
  • Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • Obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
II. Wymagania dodatkowe - mile widziane:
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Doświadczenie w zakresie kadrowo-płacowym przy zatrudnianiu obcokrajowców oraz w ramach projektów unijnych;
  • Znajomość programu księgowego FAKT/RAKS - mile widziane, ale istnieje możliwość przyuczenia;
  • Chęć rozwoju i poszerzenia swojej wiedzy.
III. Zakres zadań:
  • Prowadzenie akt osobowych;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, planów urlopów;
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy;
  • Rejestracja i wyrejestrowanie pracowników - kontakt z ZUS,
  • Przygotowywanie dokumentów związanych ze zmianą wynagrodzenia;
  • Rejestrowanie absencji pracowników;
  • Prowadzenie spraw z zakresu szkoleń pracowników - BHP;
  • Obsługa PPK;
  • Wystawianie rachunków do umów zlecenie, księgowanie ich i weryfikacja zgodności na kontach księgowych;
  • Tworzenie, weryfikacja i księgowanie list płac.
IV. Kandydatom oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony maksymalnie na 6 miesięcy - po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia, dofinansowanie do wybranych form edukacji własnych);
  • Dostęp do pakietu Multisport;
  • Praca w śródmieściu Gdańska;
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat - 40 godz. tygodniowo (w przypadku osób niepełnosprawnych zgodnie z odrębnymi przepisami);
  • Specyfika pracy: praca biurowa;
  • Przewidywany termin zatrudnienia: czerwiec 2023 r.

Informacje o firmie
Informacje o firmieZwiązek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Gdańska to stowarzyszenie prowadzące również działalność gospodarczą nieprzerwanie od ponad 88 lat. To stabilna instytucja zrzeszająca pod sobą harcerzy z całego województwa pomorskiego. Pracowników naszej firmy cechuje przede wszystkim pozytywne nastawienie do każdego dnia, samodzielność w działaniu oraz decyzyjność za którą biorą odpowiedzialność. Jako pracodawca stawiamy bardzo na samorozwój pracowników - w czym również staramy się pomóc. Pomimo ogromnego obszaru i wieloletniej tradycji cechuje nas rodzinna atmosfera.

Aktualizacja: 23.05.2023