Ogłoszenie nieaktualne

Księgowy/a

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Procorr Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to firma od kilkunastu lat działająca w sektorze przemysłu stoczniowego i offshore.Naszym głównym obszarem działalności jest doradztwo techniczne w zakresie ochrony antykorozyjnej i związanym z tym nadzorem, inspekcjami technicznymi i testami.

Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:
Księgowa/Księgowy

Przewidywany zakres obowiązków:
1) Prowadzenie pełnej księgowości
2) Prowadzenie kadr, płac
3) Prowadzenie ZUS
4) Przygotowywanie przelewów zarówno podatkowych jaki i do ZUS
5) Przygotowywanie przelewów związanych z bieżącymi płatnościami, wynagrodzeniami
6) Przygotowywanie umów zleceń
7) Reprezentacja osobista we wszelkich urzędach
8) Prowadzenie wszelkiej niezbędnej dokumentacji
9) Sporządzanie bilansu rocznego
10) Sporządzanie rocznego sprawozdania do GUS

Wymagania:
Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, kwestii kadrowo-płacowych i ZUS.

Prosimy o składanie CV na adres mail'owy:
[ukryte]
lub
[ukryte]

Aktualizacja: 19.03.2024