Kucharka/kucharz w Przedszkolu

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4800 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy osoby na stanowisko Kucharka/kucharz w Przedszkolu Marchewka w Gdańsku Jasień (ul. Marzeń 2
Prosimy o nadesłanie CV na adres mailowy: [ukryte]
Odpowiemy tylko na interesujące nas kandydatury.

Wymagania:
  • możliwość pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00 i 8:30-16:30) od poniedziałku do piątku
  • doświadczenie w przygotowywaniu zbiorowego żywienia (np. praca w restauracji, kuchni hotelowej, firmie cateringowej, stołówce szkolnej itp.)
  • wykształcenie gastronomiczne oraz znajomość dobrych praktyk żywieniowych typu HACCP będą dodatkowym atutem
  • wymagamy bardzo dobrej organizacji pracy (posiłki trzeba podawać na określoną godzinę)
Przede wszystkim szukamy osoby, która potrafi i lubi gotować oraz jest dobrze zorganizowana.
Osoba ta dołączy do zespołu składającego się z 3 kucharek.
Praca będzie zorganizowana rotacyjnie tydzień/tydzień: 1 osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie głównych posiłków, 1 za podwieczorki a 1 za zmywalnie. 2 osoby przychodzą zazwyczaj na 6:00 a 1 na 8:30. Po tygodnia zmiana.
Natomiast sama realizacja wszystkich zadań kuchni odbywa się wspólnymi siłami – czyli jak jest potrzeba przygotować np. kotlety mielone to wszystkie 3 osoby to robią, jak jest więcej naczyń do zmywania w danym momencie to tak samo – wszystkie osoby to robią wspólnie.

Obowiązki:
  • przygotowywanie posiłków dla dzieci w wieku 3-6 lat w tym śniadania, zupy, obiady, podwieczorki (na podstawie przygotowanego menu przez szefa kuchni)
  • bieżące utrzymywanie zaplecza kuchennego w czystości
  • zmywanie naczyń kuchennych (garnków, pojemników, noży itp.) oraz obsługa zmywalni naczyń (naczynia dzieci, szklanki, wózki itp.)
  • zamawianie art. spożywczych bezpośrednio u dostawców (telefonicznie)
  • uzupełnianie dokumentacji HACCP (rejestry temperatur lodówek, rejestr sprzątań itd.)

Oferujemy:
  • pracę w rodzinnej firmie
  • miłą i kulturalną atmosferę
  • umowę o pracę na pełen etat
  • darmowe wyżywienie oraz napoje (herbata, kawa, woda mineralna) na miejscu z naszej kuchni
  • profesjonalnie wyposażoną nową kuchnię (m.in. piec konwekcyjno-parowy, zmywarka kapturowa)
  • wsparcie merytoryczne szefa kuchni
Marchewka to kameralne przedszkole prowadzone w rodzinnej atmosferze. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci uczą się rozwijać swój potencjał oraz trudnej sztuki bycia ze sobą nawzajem. Dodatkowo promujemy zdrowy tryb życia i zdecydowaliśmy się na zbudowanie własnej kuchni. Zrobiliśmy to po to, żeby móc gotować zdrowe posiłki i mieć pełną kontrolę nad odżywianiem dzieci.

Naszym pracownikom gwarantujemy bardzo dobre warunki pracy poprzez m.in. umowa o pracę, darmowe zdrowe posiłki z naszej kuchni, szkolenia, pracę w miłej rodzinnej atmosferze, dbamy o to, aby pracownicy zwracali się do siebie nawzajem z szacunkiem oraz staramy się być tego najlepszym przykładem.

Informacje o firmie

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aktualizacja: 29.02.2024