Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz/ kucharka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy zaangażowanych kucharzy z solidną pasją do gotowania oraz doświadczeniem na stanowisku. Interesuje nas osoba, która nie boi się nowych wyzwań oraz może wnieść swoje pomysły do funkcjonowania kuchni.
Jeżeli poszukujesz pracy w młodym zespole oraz w dobrej atmosferze, to czekamy na Ciebie w Nie/Mięsnym. Jeśli interesuje Cię praca z ciekawymi składnikami oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń - zapraszamy! Poszukujemy ludzi do pracy w Oliwie na ul.Wita Stwosza. Nowy punkt z ogromnym potencjałem, który oprócz serwowania a la'carte , serwuje również lunche dnia.
Kuchnia inspirowana smakami świata oparta na daniach wegetariańskich, jak i mięsnych.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku co najmniej 2-letnie,
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, chęć poszerzania swoich umiejętności
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • higiena i kultura osobista,
  • wiedza z zakresu HACCP,
  • aktualne badania sanepidowskie
Obowiązki:
  • mocne zorientowanie na jakość dań,
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
  • dbanie o estetykę potraw,
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.
  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami oraz mile widziane proponowanie własnych pomysłów
Oferujemy:
  • zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności kulinarnych,
  • możliwość rozwoju i awansu wedle preferencji, potrzeb oraz umiejętności
  • wypłatę zawsze na czas,
  • możliwość dorobienia większej ilości godzin w razie potrzeby
  • najlepszą atmosferę z możliwych
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się bistro w Oliwie,
  • stawkę między 25 - 32 NETTO
Jeśli jesteś zainteresowany pracą na pół etatu, to również jest to możliwe.
Jeśli chcesz się rozwijać i poszerzać zakres swoich obowiązków- oferujemy możliwość awansu.
Jeśli brak Ci doświadczenia jako samodzielny kucharz, ale chcesz się rozwijać - również daj nam znać.

Informacje o firmie

Dwa menu – mięsne i niemięsne - zapraszają wszystkich do wspólnego stołu. Bez podziałów, kłótni i sporów. Jedzenie, które jednoczy, a nie dzieli. Zainspiruj się z nami kuchnią Bliskiego Wschodu – pełną aromatów, kolorów i nieustającej energii.

Aktualizacja: 04.03.2024