Kucharz w butikowych apartamentach

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy Pracowników do butikowego My Story Sopot Apartments

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Przygotowywanie potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy (śniadania, imprezy okolicznościowe).
  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami HACCP - śniadania, lunche, imprezy.
  • Kontrola stanów magazynowych, nadzór nad zakupami i innymi kosztami.
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.
  • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.
  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki. zajmowanego stanowiska.
  • Nadzór nad jakością serwowanych dań.
NASZE WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Pasja do gotowania.
  • Znajomość j. polskiego.
  • Dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność,
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
OFERUJEMY
  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Zmiany 6-14, sporadycznie zmiany popołudniowe (imprezy okolicznościowe),
  • Elastyczny grafik - ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem.
W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 29.05.2024