Kucharz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do nowo powstającego projektu restauracji rybnej, poszukujemy osób na stanowisko Kucharza.

Obowiązki:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Efektywne wykorzystanie czasu pracy.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i w magazynach
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kucharza.
  • Dbałość o produkty, oszczędność, umiejętności przestrzegania zasad zero waste.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania i obsługi stanowisk pracy – planowanie produkcji oraz zachowanie czystości, organizacja czasu.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego projektu.
Informacje o firmie
Zezowata Flondra to miejsce, gdzie tradycyjne rybne klasyki nabierają nowego blasku. Nasze menu rozbrzmiewa od tytułowej flądry, soczystego łososia, aż po delikatnego pstrąga. Nie zabraknie tu również potraw dla naszych małych Gości, bo u nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Zlokalizowani zaledwie 200 metrów od Sopockiego Aquaparku w pobliżu plaży, nadmorskich alejek i ścieżek rowerowych łączących całe trójmiasto, jesteśmy idealnym wyborem na pyszny obiad lub kolację.
Nasz urokliwy lokal posiada dwie sale utrzymane w stylu marynistycznym, które przeniosą Was na pokład statku gotowego do wyruszenia w morską podróż. A jeśli preferujecie świeże powietrze, zapraszamy do naszego ogrodu, gdzie znajdziecie leżaki, hamaki i przestronne miejsce do spożywania posiłków.
Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy prawdziwy raj rozrywki! Zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie oraz mini boiska do piłki nożnej i badmintona sprawią, że dziecięca radość będzie nieograniczona, a Wy będziecie mogli spokojnie delektować się smakiem naszych potraw.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AQUA HOUSE sp. z o.o. z siedzibą w: Zamkowa Góra 21, 81-713 Sopot (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. Wcelu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: przemyslaw.czubak@aquahouse.pl.