Kucharz

Ogłoszenie podstawowe

Kucharz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
28 - 35
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Cześć,
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie dołączeniem do Naszego zespołu. Twoja wiedza i umiejętności są dla nas równie ważne jak Twoja osobowość, dlatego zapoznaj się z poniższymi informacjami i skontaktuj się z nami, jeśli to Ciebie szukamy.
Szukamy kucharza zmianowego do Mora Bistro - comfort & street food.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 26 zł/h netto - wszystko zależy od twojego doświadczenia i zaangażowania
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie
  • możliwość wdrażania i realizowania swoich pomysłów oraz realny wpływ na rozwój restauracji
  • darmowe miejsce parkingowe przy lokalu
  • zniżka pracownicza 50% w trakcie pracy i poza godzinami pracy
  • pracę w ambitnym zespole młodych ludzi (dopasowanie do zespołu jest dla nas jednym z kluczowych czynników wyboru)
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na kuchni
  • punktualność i elastyczne podejście do zmiennych godzin pracy
  • znajomość trendów w kuchni comfort & streetfood
  • samodzielność i proaktywność
  • poczucie estetyki
  • umiejętność pracy w grupie
Obowiązki:
  • aktywny kucharz (pokrywanie zmian)
  • tworzenie i aktualizacja menu
  • kontrola stanów magazynowych oraz koordynowanie zamówień
  • koordynowanie pracy kuchni podczas rezerwacji oraz cateringów w porozumieniu z managerem lokalu
Do usłyszenia!

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sonia

k...@morab... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście