Kucharz

Sopot Dolny Sopot
Mamuszki 2
Kucharz Umowa zlecenie
obserwuj

Kucharz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
39 - 44
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Asystent
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Restauracja Do Brzegu w Sopocie poszukuje:
  • zaangażowanego Kucharza
  • pomoc kuchenną,
  • szefa departamentu
który dołączy do naszego zespołu. Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, a praca w dynamicznym środowisku restauracyjnym sprawia Ci radość, to zapraszamy do aplikowania!
Obowiązki:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z menu restauracji i standardami jakości
  • Dbałość o estetykę i smak serwowanych potraw
  • Organizacja pracy na stanowisku kuchennym
  • Kontrola jakości używanych składników oraz dbałość o ich właściwe przechowywanie
  • Utrzymywanie czystości i higieny na stanowisku pracy
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zasad HACCP
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy i święta
  • Pasja do gotowania i chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się restauracji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zniżki na posiłki w restauracji
Informacje o firmie

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Łukasz Lewandowski

881922... Wyświetl numer
h...@yacht... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Mamuszki 2
SMS
Wyświetl numer