Kucharz

Ogłoszenie podstawowe
Puck
Żeglarzy
Kucharz Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Kucharz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Poszukujemy Kucharza do stałej współpracy oraz na sezon (do września) do Restauracji Na Molo w Pucku.
Szukasz pracy, w której nie ma nudy? Lubisz pracę w młodym, pełnym energii zespole? Czujesz, że kuchnia to Twoje powołanie?
Położenie na molo, nad Zatoką Pucką, zaraz obok spotu kitesurfingowego i z widokiem na półwysep Helski - to gwarancja braku nudy :) Molo jest odwiedzane przez wielu polskich i zagranicznych turystów, obsługujemy imprezy zorganizowane oraz prowadzimy całoroczną restaurację a la carte. Jesteśmy Restauracją położoną NAD wodą - i to dosłownie!
Szukamy osoby: - z doświadczeniem w pracy na kuchni - umiejącej pracować w zespole - lubiącej gotować - zainteresowanej dalszym rozwojem - z aktualnymi badaniami sanepid. OFERUJEMY
- współpracę w zgranym i dynamicznym zespole
- rozwój umiejętności kucharskich
- indywidualnie negocjowane wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz poziomu samodzielności

OPIS STANOWISKA
- przygotowywanie potraw z karty menu
- zapewnienie wysokiej jakości usług restauracyjnych
- przestrzeganie standardów produkcji
- estetyczne prezentowanie dań
- dbałość o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
UWAGA! Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy i dajemy możliwość wdrożenia własnych pomysłów! :)

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Restauracja Na Molo

570208... Wyświetl numer
r...@namol... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Puck
Żeglarzy
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer