Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kucharz / Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy
Gdańsk Śródmieście  ul.  Piwna 3/4 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Do restauracji na gdańskiej Starówce, poszukujemy KUCHARZA ORAZ POMOCY KUCHENNEJ.

Wymagania:

Poszukujemy osób które:

  • lubią swoją pracę
  • mają doświadczenie w pracy na kuchni bądź są zdeterminowane by doświadczenie zdobyć i wiążą swoją przyszłość z pracą w gastronomi
  • są dyspozycyjne
  • są zdeterminowane do pracy i zdobywania doświadczenia
Obowiązki:

Jeśli jesteś dobrym kucharzem, to doskonale wiesz jakie są Twoje obowiązki.
Pomoc kuchenna - pomoc w pracy kuchni, przygotowywanie miejsca pracy, przygotowywanie prostych potraw, utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • pracę w mega fajnym zespole
  • dobre zarobki, rosnące w zależności od kompetencji i zaangażowania
  • możliwość rozwoju
  • zależy nam na długoterminowej współpracy więc jeśli jesteś dobrym pracownikem nie pozwolimy Ci odejść ;)
Reszty dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Opis dodatkowy

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać mailem na k...@timeo... Wyświetl e-mail

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy