Kucharz (praca przy gyrosie)

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Kucharz (praca przy gyrosie) Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Do nowo powstającego lokalu gastronomicznego poszukujemy osoby na stanowisko kucharz!

OBOWIĄZKI
- Przygotowywanie potraw typu gyros/kebab
- Obsługa frytkownicy oraz płyty grillowej
- Przygotowywanie potraw wedle ustalonych schematów i receptur
- Przygotowywanie sałatek/surówek z świeżych produktów
- Przestrzeganie ustalonych procedur HACCP
- Dbanie o czystość stanowiska pracy

OFERUJEMY
- zniżki pracownicze
- odzież służbową
- pracę w nowym zaangażowanym zespole

WYMAGANIA
- ważne badania sanitarne
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- chęć do pracy i uczenia się
- pozytywne nastawienie, komunikatywność

Chętnych zapraszamy do kontaktu.

Informacje o firmie
PapaGyros to marka spółki Zielona Stacja zaczynająca swoją przygodę na rynku fastfoodu na Pomorzu. Po udanym starcie food trucka w Chwaszczynie i lokalu na Gdańskiej Zaspie oraz w Gdańsku Osowie, otwieramy nowy lokal! Szukamy osób chętnych do wspólnego prowadzenia nowego lokalu serwującego pysznego greckiego street fooda.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 10.06.2024