Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz Śniadaniowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

HOTEL SOPOT**** to inspirujące miejsce na mapie Sopotu, w którym wspólnie dbamy, aby każdy z naszych Gości znalazł ciszę i relaks, jakiego potrzebuje.
Dzięki obsłudze na najwyższym poziomie cieszymy się setkami zadowolonych Gości.
Dbamy, aby każdy pobyt był niezapomniany.

Obecnie poszukujemy: Kucharza Śniadaniowego.

Twój zakres obowiązków:
- W naszym zespole będziesz gotować dla gości hotelowych korzystających z bufetu śniadaniowego i dbać o zadowolenie ich kubków smakowych.
- Nie lubisz nudy, a energia Cię rozpiera? – Świetnie, u nas się odnajdziesz! Będziesz pracować w młodym, dynamicznym zespole.

Nasze wymagania:
- Jeśli pracowałeś jako samodzielny kucharz śniadaniowy – aplikuj śmiało.
- Jako aktywny kucharz pewnie masz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych – to podstawa!
- Pracujemy zespołowo - to oczywiste.
- Lubimy ambitnych – u nas naprawdę możesz rozwinąć skrzydła.
- Sumienność i uczciwość – jeśli to widzą w Tobie przyjaciele – to Twoje mocne strony, na które stawiamy.

To oferujemy:
- Mamy dla Ciebie umowę o pracę lub zlecenia.
- Świetną lokalizację w Sopocie - bliskość Trójmiejskiej SKM.
- Posiłki dla naszych pracowników.
- Twój rozwój zawodowy jest dla nas ważny – podchodzimy do niego indywidualnie.
- Pracę w nowoczesnym hotelu.
- Dużą samodzielność na Twoim stanowisku – lubimy pracować na zaufaniu.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Ubezpieczenie grupowe z dofinansowaniem od pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
na adres mailowy: [ukryte] .
W tytule prosimy o podanie nazwy stanowiska.
Aplikacje bez podanej nazwy stanowiska nie będą rozpatrywane.

Administratorem danych osobowych jest spółka Hotel Sopot Sp. Z o.o. Sp. K. z siedzibą w Sopocie przy ul. Tatrzańskiej 19 (81 -815), zarejestrowane w Sądzie Rejonowym dla Gdańsk Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 624479 NIP: 5851474887 REGON: 364779487. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu (www.hotelsopot.eu), z którą należy się zapoznać i zaakceptować przed złożeniem CV

Aktualizacja: 20.11.2023