Kucharz Sofitel Grand Sopot

Ogłoszenie premium

Kucharz Sofitel Grand Sopot

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:

Jako kucharz będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie potraw i dań oraz zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług. Pod okiem wyjątkowo utalentowanych kucharze będziesz ies okazje poznac tajniki kuchni w legendarnym Grand Hotelu 

Oferujemy:
 • Zaoferujemy pracę w profesjonalnym zespole
 • wygodna dla Ciebie forma zatrudnienia (umwa o prcę / umowa zlecenie)
 • Umożliwimy rozwój zawodowy i awans w największej sieci hoteli w Polsce i międzynarodowej kariery w strukturach sieci ACCOR,
 • Zapewnimy szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
 • Dołączysz do zespołu hotelu-legendy, który za 3 lata kończy 100lat
 • Otrzymasz szereg benefitów socjalnych, w tym możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i dofinansowania karty sportowej.
Benefity:
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • spotkania integracyjne
 • ubezpieczenie na życie
 • dodatkowe świadczenia socjalne i wsparcie finansowe dla pracowników
 • "wczasy pod gruszą"

Nasze oczekiwania:
 • Doświadczenie w pracy w zawodzie kucharza
 • Kreatywność, pomysłowość, dużo energii i pasja do gotowania
 • Bardzo dobra organizacja pracy
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Wysoka kultura osobista
 • Odpowiedzialność

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych, którym jest spółka Orbis S.A. (Pracodawca) z siedzibą przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. dalej Rozporządzenie. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Pracodawcy jest możliwy pod adresem: pl.gdpr@accorinvest.com
2. Pracodawca będzie przetwarzał Państwa dane osobowe zamieszczone w przesłanej aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji i przez okres prowadzenia naboru na stanowisko, na które złożyli Państwo aplikację nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy. Ponadto w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych w celu udziału w kolejnych rekrutacjach, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat.
3. Podanie przez Państwa danych osobowych w ramach aplikacji ma charakter obligatoryjny, gdyż ich podania wymagają przepisy Kodeksu Pracy (Pracodawca ma prawo ich żądania.

4. Podstawą prawną takiego przetwarzania danych osobowych jest obowiązek prawny Administratora Danych pozostający w związku z uzasadnionym interesem Administratora Danych polegającym na przeprowadzeniu procesu rekrutacji i wyborze kandydata na stanowisko pracy na które Pan/Pani aplikuje w ramach tego procesu rekrutacji, (art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia w zw. z art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

1. Informujemy, iż w związku z przetwarzaniem przez Pracodawcę Państwa danych osobowych przysługuje Państwu: prawo dostępu do treści danych na podstawie art. 15 Rozporządzenia, prawo do sprostowania danych na podstawie art. 16 Rozporządzenia, prawo do żądania usunięcia danych na podstawie art. 17 Rozporządzenia, prawo do ograniczenia przetwarzania danych na podstawie art. 18 Rozporządzenia, czy też prawo do przeniesienia danych na podstawie art. 20 Rozporządzenia.
2. W przypadku uznania przez Państwa, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
3. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą one poddane profilowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1, 4 Rozporządzenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w przesłanej aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacjach na tym stanowisku pracy w tym oraz innych Hotelach Administratora Danych.

1. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych, którym jest spółka Orbis S.A. (Pracodawca) z siedzibą przy ulicy Złotej 59, 00-120 Warszawa. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. dalej Rozporządzenie. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Pracodawcy jest możliwy pod adresem: pl.gdpr@accorinvest.com
2. Pracodawca będzie przetwarzał Państwa dane osobowe zamieszczone w przesłanej aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji i przez okres prowadzenia naboru na stanowisko, na które złożyli Państwo aplikację. Ponadto w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych w celu udziału w kolejnych rekrutacjach, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat.
3. Podanie przez Państwa danych osobowych w ramach aplikacji ma charakter obligatoryjny, gdyż ich podania wymagają przepisy Kodeksu Pracy (Pracodawca ma prawo ich żądania), a w przypadku innych nieobligatoryjnych danych podanych w CV np.: dotyczących zainteresowań czy zdjęcia kandydata, ich podanie ma charakter dobrowolny, przy czym podanie danych obligatoryjnych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
4. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest, w zależności od zakresu udostępnionych danych osobowych w ramach przesłanej aplikacji o pracę, zgoda na przetwarzanie danych oraz obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa - tj. odpowiednio art. 6 ust. 1 lit a) i c) Rozporządzenia. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku cofnięcia przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa dobrowolnie podanych danych osobowych w ramach toczącego się procesu rekrutacji, Pracodawca zaprzestanie ich przetwarzania, co jednak nie będzie miało wpływu na wynik toczącego się procesu rekrutacji.
5. Informujemy, iż w związku z przetwarzaniem przez Pracodawcę Państwa danych osobowych przysługuje Państwu: prawo dostępu do treści danych na podstawie art. 15 Rozporządzenia, prawo do sprostowania danych na podstawie art. 16 Rozporządzenia, prawo do żądania usunięcia danych na podstawie art. 17 Rozporządzenia, prawo do ograniczenia przetwarzania danych na podstawie art. 18 Rozporządzenia, czy też prawo do przeniesienia danych na podstawie art. 20 Rozporządzenia.
6. W przypadku uznania przez Państwa, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
7. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą one poddane profilowaniu zgodnie z art. 22 ust. 1, 4 Rozporządzenia.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 07.05.2024

Aktualizacja: 21.05.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij
avatar

Sofitel Grand Sopot

H...@sofit... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot
Powstańców Warszawy 12/14

Profil pracodawcy

Zbudowany w 1927 roku w stylu art-deco, usytuowany w samym sercu polskiej letniej stolicy, nad morzem bałtyckim, obok najdłuższego drewnianego molo w Europie, z przepięknym ogrodem, prywatną plażą dla gości.  Sofitel Grand Sopot jest...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry