Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz z doświadczeniem

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Dzień dobry.
Zgrana, doświadczona, ambitna i trochę szalona załoga Pomelo Bistro w Centrum Gdańska,
Szuka kucharzy do uzupełnienia Swojej ekipy.
Jeżeli masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na kuchni, ciężka praca nie jest dla Ciebie problemem, jesteś otwarty na naukę i gotowy podzielić się Swoją wiedzą i doświadczeniem to zajrzyj na naszą stronę i przejrzyj menu.
Gdy będziesz zainteresowany ,dzwoń lub pisz do Nas.
Resztę szczegółów i stawki omówimy indywidualnie telefonicznie i  po dniu próbnym.
Kontakt: tel: [ukryte] lub [ukryte]
                 Mail: [ukryte] (z dopiskiem: praca kucharz)
Informacje o firmie
Bistro przy ul. Ogarnej, czyli w sercu historycznego Gdańska z dala od turystycznego zgiełku. Zjesz u nas najlepsze śniadania w Gdańsku - potwierdza to ponad 1000 opinii w serwisie Trip Advisor.

Popołudniami nowoczesna kuchnia lokalna.
W szukaniu inspiracji nie ograniczamy się geograficznie, za to przy wyborze składników jesteśmy bezkompromisowi - ma być świeżo, lokalnie i sezonowo! 

Wszystko, co się da, robimy sami - wypieki, kiszonki, pikle, nalewki. W innych przypadkach współpracujemy z najlepszymi w swojej dziedzinie. 
 
Menu zmieniamy kilka razy w roku. Jest jednak coś, co zagościło u nas na stałe - gra w Bingo! 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 05.04.2024

Wróć do góry