Kucharz/kucharz śniadaniowy

Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz/kucharz śniadaniowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6800 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

REKRUTACJA Restauracja Content Gdańsk
Nadszedł czas aby rozpocząć rekrutacje, ale na początek kilka zdań o Nas.
Jesteśmy nową restauracją otwierającą się w samym sercu Gdańska, nad Motławą, przy osiedlu na Angielskiej Grobli. Nasz projekt będzie się wyróżniał nie tylko wyjątkowym wnętrzem oraz pięknym widokiem, ale również zawsze świeżym i  najlepszym produktem - polskim i zagranicznym. W restauracji będziemy serwować od rana śniadania w stylu francuskim, ze świeżymi wypiekami i aromatyczną kawą. Popołudnia a la carte już w nieco innym wydaniu - styl „Neo Bistro” czyli wykwintna kuchnia z nieskrępowaną atmosferą, typową dla kuchni francuskiej oraz z szerokim wyborem win, alkoholi mocnych i pysznych koktajli klasycznych i autorskich.
Jesteśmy ludźmi z pasją i miłością do gastronomii, z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Oferujemy godne warunki pracy: wypłaty na czas, posiłki pracownicze, dzbanek gorącej kawy i przerwę w pracy
Chcemy stworzyć z Wami wyjątkowe miejsce, z przyjazną atmosferą, do którego każdy będzie przychodził z uśmiechem i zaangażowaniem.
Wszystkie stawki będą ustalane inwidualnie w zależności od doświadczenia.

kucharz śniadaniowy od 28 zł netto
kucharz od 30 zł netto

CV prosimy wysyłać na maila : [ukryte]
Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 20.05.2024

Aktualizacja: 20.05.2024

Wróć do góry