Kucharz/pizzaiolo do restauracji w Sopocie

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kucharza/Pizzaiolo.
  • Znajomość technik kulinarnych, umiejętność przygotowywania różnorodnych potraw.
  • Kreatywność w tworzeniu nowych receptur i eksperymentowanie z menu.
  • Umiejętność pracy w zespole i skuteczna komunikacja.
  • Dbałość o szczegóły i zorientowanie na jakość podawanych dań.
Obowiązki:
  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu.
  • Opracowywanie nowych receptur i udział w tworzeniu dań.
  • Zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w kuchni.
  • Współpraca z zespołem kuchennym w organizacji pracy.
  • Prowadzenie efektywnej komunikacji z obsługą kelnerską w celu zapewnienia płynności serwisu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia się w środowisku gastronomicznym.
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.