Kuriera / Kurierke paczkomaty 2-3/tydz

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Zaspa Kuriera / Kurierke paczkomaty 2-3/tydz Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
2000 - 3000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Wymagania:
Dyspozycyjność 2/3 razy w Tygodniu
Wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego, typu VW Crafter mile widziane
Mile widziane również doświadczenie w branży kurierskiej

Obowiązki:
Przeskanowanie, załadowanie przesyłek na samochód
Codzienne raporty rozbieżności na oddziale
Rozkładanie przesyłek do urządzeń Paczkomat

Oferujemy:
Stala stawka dzienna do dogadania (bez względu na to ile przesyłek)
Miła i przyjazna atmosfera

Informacje o firmie
Praca dla osoby chcącej dorobić 'kilka' złotych i mająca wolny czas i chęci.
Praca również w soboty.
Praca polega głównie na rozkładaniu przesyłek do urządzeń paczkomat.
Odpowiedzialność za przesyłki leży na kurierze.
Brak stałych godzin pracy, poniekąd to kurier decyduje, o której kończy u zaczyna pracę.

2 dni przeszkolenia, za które nie płacimy, musisz poznać temat jeżeli chcesz zarabiać.

Praca dla osób, które jeżdżą bezpiecznie i powoli, oraz mają wysoką kulturę osobistą.

Jeśli jesteś flegmatykiem - odpuść

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Angelika Kanka-Niekrasz

A...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Zaspa