Kurier/ka 3dni wtorek/czwartek/sobota paczkomaty

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk  Strzyża Kurier/ka 3dni wtorek/czwartek/sobota paczkomaty Umowa zlecenie
obserwuj

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
2900 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagania;
*Prawo jazdy kat. b (mile widziane doświadczenie w jeździe busem typu furgon)
*Dyspozycyjność
*Uczciwość
*Rzetelność

Obowiązki:
*Skanowanie i załadunek paczek na auto
*Rozkładanie paczek do urządzeń (paczkomaty), czasami również do POP ( Punkt Odbioru Paczek)
*Zwożenie i rozładowanie odebranych paczek, rozliczenie się z pozostałych paczek

Praca na terenie Gdańska (Ul. Startowa i Ul. Jana Pawła II)
Start i koniec pracy w Pruszczu gdańskim, przy Ul. Zastawnej 25.
Czasami praca będzie obejmowała więcej niż 3 dni w tygodniu

Oferujemy:
*Stała dniówka 200zl netto (na rękę)
*Sympatyczna atmosfera
*Poniekąd jesteś sam sobie szefem (szybciej zaczniesz-szybciej skończysz)
*Umowa zlecenie bądź o pracę
Informacje o firmie
Jeżeli jesteś energiczna i zmotywowana osobą, lubisz prowadzić auto i nie boisz się wyzwań - odezwij się, wyślij CV na adres email bądź napisz SMS, że piszesz z ogłoszenia to oddzwonię.
Okres próbny obejmuje dwa dni ( nie płatne), w tym czasie poznasz rejon pracy i jak działa cały system.
Ceńmy swój czas, jeżeli się umówimy na dzień próbny, to proszę bądź zdecydowany/a.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Alan Niekrasz

797368... Wyświetl numer
A...@gmail... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk  Strzyża
SMS
Wyświetl numer