Kwalifikowany pracownik ochrony

Ogłoszenie maxi
Gdańsk
Elbląska 135
kwalifikowany pracownik ochrony Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5300 - 5900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa systemu kontroli dostępu
  • Należyte i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych
  • Inicjowanie wszelkich działań związanych z podniesieniem bezpieczeństwa obiektu, osób oraz mienia
  • Sporządzanie meldunków i notatek służbowych
  • Reagowanie i ujawnianie wszystkich nieprawidłowości
  • Realizacja i przestrzeganie przepisów wynikających z zapisów Ustawy o ochronie osób i mienia

Nasze wymagania:
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – wymaganie konieczne
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne potwierdzające zdolność fizyczną i psychiczną do wykonywania zadań pracownika ochrony
  • Wykształcenie minimum zasadnicze
  • Znajomość Ustawy o ochronie osób i mienia
  • Przestrzeganie norm postępowania i zasad etycznych
  • Skuteczność w działaniu

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
Informacje o firmie
Orlen Ochrona Sp. z o.o. Oddział w Gdańsku świadczy usługi ochrony osób i mienia znajdujących się na terenie Rafinerii w Gdańsku.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

ORLEN Ochrona Sp. z o.o. Oddział w Gdańsku

Lokalizacja

Adres
Gdańsk