Laborant Technolog Laborantka Technolożka

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

EMULBIT SP. z o. o.
Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:
Laborant/Laborantka Technolog/ Technolożka

Twój zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i przygotowywanie receptur związanych z rozwojem produktów.
  • Przeprowadzanie testów produkcyjnych z przygotowanymi wcześniej recepturami.
  • Dokumentowanie zbieranych informacji. Ocena wyników przeprowadzanych testów oraz wykonywanie raportów badań, zestawień wyników i dostarczanie ich zainteresowanym osobom,
  • Dbanie o czystość laboratorium. Dbanie o sprzęt laboratoryjny, przestrzeganie instrukcji obsługi, rozwiązywanie problemów z awariami sprzętu.
  • współpraca z działem produkcji w celu wyeliminowania zauważonych nieprawidłowości.
  • Wykonywanie podstawowych analizy kontroli jakości produkcji
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu szybkiej wymiany informacji na temat wyników badań oraz możliwościach badawczych,
  • udział w pracach B+R
  • Kontrola jakości surowców stosowanych w produkcji.
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym,
  • Optymalizacja receptur produkcyjnych,
  • Kontrola i odpowiedzialność za jakość wyrobów gotowych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z certyfikacją wyrobów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane chemiczne, (technologia chemiczna),
  • Znajomość procesu technologicznego produkcji materiałów chemii budowlanej,
  • Umiejętność wykonywania podstawowych badań laboratoryjnych,
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel),
  • Zdolność do samodzielnej pracy.
Mile widziane:
  • doświadczenie na stanowiskach technologa /chemika (nadzór na procesami technologicznymi, wdrażanie, przygotowywanie nowych produktów chemicznych)
  • Znajomość systemów zarządzania jakością,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów B+R
To oferujemy:
  • 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony.
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, o stabilnej pozycji rynkowej, która pozwoli Ci patrzeć spokojnie w przyszłość.
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • możliwości dodatkowych szkoleń.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania się do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków.
  • Wiele wyzwań technologicznych. Udział w ciekawych projektach.
  • Satysfakcję z wprowadzania nowych produktów do produkcji, które spotkasz potem w wielu miejscach na całym świecie.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz listem motywacyjnym na adres: [ukryte]
Informacje o firmie
EMULBIT to polska spółka produkująca materiały chemii budowlanej.
Profil produkcji obejmuje bitumiczne materiały hydroizolacyjne wodne i rozpuszczalnikowe stosowane na zimno, hydroizolacyjne materiały polimerowe oraz specjalistyczne zaprawy mineralne typu PCC.
Spółka zatrudnia młody zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Zatrudnionym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Podejmujemy się produkcji pod specyficzne zamówienia naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach nietypowych, do zastosowań specjalistycznych oraz produkcji pod obcą marką.
Pracownicy zatrudnieni w spółce są  na  wyzwania związane z powierzonymi im zadaniami, chętnie podejmują się wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera i relacje z klientami oraz pracownikami kształtowane są przez zgrany zespół, które razem stanowią największą siłę firmy.

Aktualizacja: 25.07.2024