Ogłoszenie nieaktualne

Ładowacz- kierowca kat.B

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Wymagania: prawo jazdy kat. B, zaangażowanie i chęci do pracy, dyspozycyjność.
Obowiązki: Prace przy zamiataniu, sprzątaniu ulic i placów, opróżnianie pojemników, odśnieżanie, obsługa imprez
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie, satysfakcjonujące zarobki, opiekę medyczną, dopłaty do kart Multisport, świadczenia za Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.