Ogłoszenie nieaktualne

Lakiernik jachtowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: LAKJ/04/24

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik Jachtowy / samochodowy

Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy lakierowaniu samochodów lub malowaniu żelkotem,
  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych,
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych,
  • samodzielność w pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
Obowiązki:
  • przygotowanie elementów do malowania (szlifowanie, szpachlowanie),
  • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące ze stażem pracy,
  • regularne wypłaty,
  • realne możliwości rozwoju i realizowania ciekawych projektów,
  • perspektywę długoletniego zatrudnienia.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte]

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym LAKJ/04/24 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją  a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Aktualizacja: 02.04.2024