Lakiernik Jachtowy / Samochodowy

Ogłoszenie mini
Gdańsk Lakiernik Jachtowy / Samochodowy Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • doświadczenie w lakierowaniu metodą hydrodynamiczną (mile widziane elementy wielkopowierzchniowe)
  • staranność, sumienność
Mile widziane
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie lakiernik

Opis stanowiska

  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • korzystanie z kart technicznych lakierów (TDS)
  • lakierowanie metodą hydrodynamiczną zgodnie z wymaganiami technologicznymi
  • obsługa zbiorników i pistoletów lakierniczych
  • obróbka finalna lakieru (poprawki, polerowanie)

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • stabilne zatrudnienie w branży jachtowej (brak kryzysu)
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny 3000 zł netto
  • praca zmianowa: tak, 2 zmiany
  • dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • godziny pracy: możliwe nadgodziny, 6.00-14.15, 13.30-21.45
  • tryb wypłaty: miesięczna
  • system wynagrodzeń: stała podstawa + nadgodziny

Aktualizacja: 23.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl