Ogłoszenie nieaktualne

Lekarz alergolog

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania:
- wykształcenie medyczne – tytuł lekarza specjalisty,
- umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
- elastyczną formę zatrudnienia według preferencji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
- współpracę z doskonałym zespołem lekarzy i specjalistów,
- szeroką promocję na naszej stronie internetowej oraz na portalu znanylekarz.pl,
- pełne grafiki pacjentów.

Twoje zadania:
- opieka na Pacjentem
- dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta jest dla Ciebie interesująca zostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły współpracy.